Online Terapi Nedir?
Online Terapi Nedir?

Koronavirüs nedeniyle dışarı çıkamayan danışanlar için Online terapi ideal bir çözüm olabilir. Online terapi ile takıntılı düşünceler, fobiler, ilişki sorunları (eş, çocuk anne–baba , arkadaş),  özgüven eksikliği,  kendini ifade edememe vb bir...

Devamını oku
Aile Terapileri
Aile Terapileri

Brown ve arkadaşlarına göre kaygı; insanın ani tepki vermesi, kaçması, korunması, saklanması gibi herhangi bir koşulda kendini güvence altına alma ihtiyacı duyduğunda ortaya çıkan semptomlar bütünüdür.

Devamını oku
Bireysel Terapi
Bireysel Terapi

Bireyin içinde yaşadığı çevre, ilişkide olduğu insanlar, biyolojik yapısı, duyguları, davranış ve düşünceleri karşılıklı bir etkileşimle bireyin ruhsal yaşamını oluşturur.

Devamını oku
Çift Terapisi
Çift Terapisi

Evlilik terapilerinin temel amacı evlilik içi uyum ve doyumu arttırarak, evlilik ilişkisinin niteliğini iyileştirmek ve bu sırada eşlerde görülen uyumsuz tutum ve davranışları olabildiğince azaltmak ya da ortadan kaldırmaktır.

Devamını oku
Grup Terapisi
Grup Terapisi

Felsefenin varlığı ve bilim dünyasına katkıları, ilk çağlardan beri güçlü bir fenomen olarak var olmuştur. Ruhsal sorunlara yaklaşımlar söz konusu olduğunda ise,

Devamını oku
Gönder
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim.